• Yardım Projem: Salomon Cappadocia-2021-TEV-Kendine Yeten Geleceğe Yetişen Kızlar
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 3
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 150 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC72465
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC72465

150 /1.500 TL

Kampanya Hedefim

16.030 /14.400 TL

TEV Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Başlarda sadece daha fazla ne kadar koşabilirim diye başladığım bir süreç olan koşu sonrasında bir meditasyon, bir zihin dinlenmesi, bir sağlık aktivitesine dönmenin yanı sıra bazen hayatın yoğun temposundan kaçış, bazen de kendimle olan bir savaş haline gelmeye başladı.
Antrenmanlar kendisimi en iyi dinlediğim zaman dilimi olurken antrenman sonrasında salgılanan serotoninin bağımlısı gibiydim.
Bu zamana kadar hep kendim için, kendimi kendime ispat etmek için koştum.
Şimdi ise hayatımın en uzun ve önemli koşusuna çıkıyorum. Bu sefer sadece kendim için değil, aydın toplumların temelini oluşturan parlak zihinli kız çocuklarımızın hayatlarına dokunmak için sizinle beraber koşacağım.

TEV

Türk Eğitim Vakfı olarak kız öğrencilerimizin hayatın her alanında fırsat eşitliğinden faydalanmasını önemsiyoruz. Pandemi sebebiyle eğitime erişimi kısıtlanan kız öğrencilerimize sağladığımız burs imkanı ile eğitimlerine devam edebilme ve kendi ayakları üzerinde durabilme imkanı yaratıyoruz.

Bir öğrencinin 1 yıllık eğitim bursu 7.200 TL'dir.

Eğer Fatih Yakuş isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)