• Yardım Projem: İstanbul-2015-TOG-Gençler Dünyayı Değiştiriyor
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 32
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 4.250 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Dell Türkiye
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC7233
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC7233

4.250 /2.400 TL

Kampanya Hedefim

188.201 /188.051 TL

Toplum Gönüllüleri Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

15 Kasım 2015 Pazar günü yapılacak İstanbul Maratonunda, TOG (Toplum Gönllüleri Vafkfı)’ nın “Gençler Dünyayı Değiştiriyor!” Projesi için koşacağım. Farklılıklara saygılı , toplumsal barışı destekleyen, çevresindeki problemlere duyarlı ve sadece eleştirmekle kalmayıp değiştirmek için çabalayan Toplum Gönüllüsü Gençlere destek olacağım ve sizilerin desteklerine aracı olacağım.
Bağışlarınla sen de gençlerin enerjilerini toplumsal faydaya dönüştürmelerine katkı sağlar mısın! Bir gencin, sosyal sorumluluk eğitimi alması için gerekli tutar 120TL. Bu yılki hedefim, 20 gencin sosyal sorumluluk eğitimi için gerekli fonu sağlamak.
Destek olmak istersen bağışların kredi kartı ile aşağıdaki linkten veya EFT/Havale yolu ile yapabilirsiniz. 5, 10, 20, 50, 100 hiç fark etmez, miktara takılmayın, damlaya damlaya göl olur!!!

Toplum Gönüllüleri Vakfı

Alınan eğitimler ışığında; her yıl toplumsal değişim ve barış adına 1000’in üzerinde proje hayata geçirilmektedir. Bu eğitimlerle; gençlerin toplumsal sorunların çözümüne yönelik projelerde yer almaları ve özel sektör, sivil toplum kuruluşu, yerel yönetim işbirliği modeli ile birlikte kapasitelerinin arttırılması da hedeflenmektedir.

Bağışlanan her 120 TL, 1 gencin ihtiyaç duyacağı tüm eğitimlerin bedeli olarak projeye aktarılacaktır.

Eğer didem duru isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)