Kampanyamın Etkisi
3 Eğitilen Baba

  • Yardım Projem: İstanbul-2015-AÇEV-Başka Bir Masal Anlat Baba
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 8
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 535 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC7197
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC7197

535 /2.400 TL

Kampanya Hedefim

229.110 /229.110 TL

AÇEV Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Değişime destek olmak için koşuyorum. Sadece kendim için değil, başka hayatlara dokunmak ve bu hayatları değiştirebilmek ve farkındalığımızı arttırmak için koşuyorum.
Bireyin sağlıklı, doğru iletişimle yetişmiş bir aile ile özlemini duyduğumuz daha yaşanılır bir toplum, bir ülke olma yolunun anahtarı olduğuna inanıyorum.
Anne ve babaların daha iyi ve mutlu bir gelecek için bireyleri yetiştirmesi, kadınların okur yazarlığının arttırılması, baba çocuk ilişkisinin baba destek programlarıyla desteklenmesi için AÇEV için koşuyorum.

AÇEV

Bu kampanya ile amaçlanan, Türkiye’deki geleneksel babalık rollerinin sorgulanması ve çocuklarını destekleyen, onlara daha fazla gelişim fırsatı tanıyan baba sayısının artırılabilmesi için AÇEV’in 1999 yılından bu yana uyguladığı Baba Destek Programı’nın yaygınlaştırılmasıdır.

Bir babanın 12 hafta boyunca devam eden programa katılım maliyeti 180 TL’dir.

Eğer Meltem Eryılmaz isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)