• Yardım Projem: İstanbul YM-2021-TOG-Gençler Adımlarınla Güçlensin, Dünya Değişsin!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 89
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 20.205 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Ruhu Gençler Takımı
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC71645
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC71645

20.205 /22.000 TL

Kampanya Hedefim

419.597 /500.000 TL

Toplum Gönüllüleri Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Bu yıl İstanbul Yarı Maratonu’nda 2002'den beri yolu TOG'dan geçmiş tüm paydaşlar ve gönüllülerle birlikte "Büyük Gönüllü Koşusu"nda Toplum Gönüllüsü gençlere destek olmak için koşuyorum!
TOG, gençlerin sosyal sorumluluk çalışmalarına gönüllü olarak katılmasını sağlayarak, toplumsal sorumluluklarını ve kişisel gelişimlerini destekliyor. TOG’da gençlerin üstlendiği sorumluluk, her yıl üretilen 2.000’in üzerinde proje, birbirinden çok farklı gençlerin bir arada olma ve birlikte üretme inancı beni çok heyecanlandırıyor.
Büyük Gönüllü Koşusu’nda amacımız, 2.000 yeni Toplum Gönüllüsü gence ulaşmak, gençlerin tespit ettikleri ihtiyaçlar doğrultusunda ihtiyaç duydukları eğitimleri alarak 500 sosyal sorumluluk projesi ve etkinlik hayata geçirmelerini sağlamak. Bu eğitimlerin arasında benim de çok önem verdiğim Toplumsal Cinsiyet Eşitliği, Dijitallleşme gibi eğitimler de önemli bir yer tutuyor.
Daha çok genç projeler üreterek topluma katkı sağlasın diye açtığım bağış kampanyamda senin de desteğini rica ediyorum. Hedefim en az 50 genci desteklemek.
Dilediğin miktarda bağış ile kampanyamı destekleyebilirsin. Miktar hiç önemli değil, önemli olan çıktığım bu yolda adımlarımı atarken yanımda olduğunu hissetmem.
1 gencin sosyal sorumluluk eğitimlerine katılması ve proje gerçekleştirmesi için 250 TL bağışa ihtiyaç var.
Sen kaç genci desteklemek istersin?
Şimdiden çok teşekkür ederim.
Sevgilerimle

Toplum Gönüllüleri Vakfı

2002'den beri yolu TOG'dan geçmiş tüm paydaşlarımızla ve gönüllülerimizle "Büyük Gönüllü Koşusu"nda bir araya geliyoruz. Amacımız, 2.000 yeni Toplum Gönüllüsü gence ulaşmak, gençlerin tespit ettikleri ihtiyaçlar doğrultusunda 500 sosyal sorumluluk projesi ve etkinlik hayata geçirmelerini sağlamak.

1 gencin sosyal sorumluluk eğitimlerine katılması ve proje gerçekleştirmesinin maliyeti 250 TL'dir.

Eğer didem duru isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)