• Yardım Projem: İstanbul YM-2021-UNICEF-Her Çocuk İçin, Eğitim
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 0
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 0 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC71174
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC71174

0 /2.500 TL

Kampanya Hedefim

24.040 /70.000 TL

UNICEF Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Bu maratonda UNICEF - Çocuklar için koşacağım çünkü iyileşmenin anahtarı gülmek ve mutluluktur. Engel diye bir şey yoktur, sadece farklılıktır. Nerede olursa olsun, ne şartlarda yaşarsa yaşasın her çocuk eşit eğitim almayı, eşit şartlarda yaşamayı ve hayal kurmayı, hayalleri peşinden gitmeyi hak eder. Eğitim bizi geliştirir, eğitim bizi değiştirir ve bize bir umut verir. Her çocuk özeldir. Her çocuğun farklı yetenek ve yetkinliği vardır. Ben de çocukların eğitimi için, kendi yeteneklerini keşfetmeleri için katkıda bulunmak ve çocukların eğitim alıp neler yapabileceğini, dünyayı nasıl değiştirebildiklerini ve neler başarabildiklerini görmeleri için destek olmak ve adımlarımı çocuklar için, iyilik için atmak istiyorum.

UNICEF

Türkiye'de UNICEF, engeli olan çocukların eğitim haklarına erişmesi için çalışıyor. Proje, engeli olan çocukların eğitime katılımını artırmaya yönelik programların geliştirilmesine katkıda bulunacak, öğretmenleri ve okul müdürlerini kapsayıcı eğitimi teşvik edecek temel becerilerle donatacaktır.

Her 600 TL bağış, engeli olan bir çocuğun kaliteli eğitime erişmesi ve gelişmesi için destek olacak.

Eğer Menli Bashimmyradova isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)