Kampanyamın Etkisi
5 Eğitilen Baba

  • Yardım Projem: İstanbul-2015-AÇEV-Başka Bir Masal Anlat Baba
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 12
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 900 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: AirTies Running Team
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC7091
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC7091

900 /1.000 TL

Kampanya Hedefim

229.110 /229.110 TL

AÇEV Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Cunku kosuyla insanlarin hayatinda ufak da olsa olumlu bir degisiklik yapabilme ihtimalini sevdim :) Kosunun bahanesi, sizlerin yardimiyla daha guzel yarinlari birlikte sekillendirebiliriz.

Bu sene 3. kez katilacagim Avrasya Maratonunda ACEV icin kosacagim. "Baska Bir Masal Anlat Baba" basligiyla yuruttukleri baba destek programini asagidaki video'dan ogrenebilirsiniz:
https://www.youtube.com/watch?v=xzlMK3VpJWM

Alttaki adimlari takip ederek ve sadece 2 dakikanizi ayirarak en az 5 ailenin hayatini degistirebiliririz. Simdiden desteginiz icin cok tesekkurler.

Can

AÇEV

Bu kampanya ile amaçlanan, Türkiye’deki geleneksel babalık rollerinin sorgulanması ve çocuklarını destekleyen, onlara daha fazla gelişim fırsatı tanıyan baba sayısının artırılabilmesi için AÇEV’in 1999 yılından bu yana uyguladığı Baba Destek Programı’nın yaygınlaştırılmasıdır.

Bir babanın 12 hafta boyunca devam eden programa katılım maliyeti 180 TL’dir.

Eğer Can ILHAN isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)