Kampanyamın Etkisi
1 Çocuk

  • Yardım Projem: İstanbul YM-2021-KAÇUV-Umudum Eğitim
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 19
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 3.090 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC70857
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC70857

3.090 /3.100 TL

Kampanya Hedefim

204.070 /202.500 TL

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhabalar :)
27-28 Mart tarihlerinde N Kolay İstanbul Sanal Yarı Maratonu’nda KAÇUV için koşuyorum. Bu maraton benim için koşunun da ötesinde bir anlam taşıyor çünkü adımlarımı kanser tedavisi gören çocukların eğitim umudu için atacağım.
Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV), tedavisi devam eden veya tamamlanmış farklı yaş gruplarındaki çocuklara 1 yıllık eğitim giderlerini karşılamak adına Umudum Eğitim Burs Programını yürütüyor. Bu program ile çocukların eğitim umuduna tutunarak motivasyonlarını güçlendirmeyi ve tedavi sürecinin getirdiği maddi dezavantajlar nedeniyle eğitim hayatlarının etkilenmemesini hedefliyor.
İstanbul Maratonu’nda adımlarımı atarken daha fazla çocuğun ve gencin eğitim umuduna tutunması için senin de desteğine ihtiyacım var. Sen de destek olmak istersen aşağıdaki linki tıklayıp kampanya sayfamdan bağış yapabilirsin. Az ya da çok hiç önemli değil, her destek çok değerli…
Desteğin için şimdiden teşekkürler,
Kampanyamın linki: http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC70857
Sevgilerimle...
Esin

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

Proje ile çocukların eğitim umuduna tutunmasını, motivasyonlarını güçlendirmeyi ve tedavi sürecinin getirdiği maddi dezavantajların eğitim hayatlarını etkilememesini hedefliyoruz. Maratonda tedavisi devam eden veya tamamlanmış farklı yaş gruplarındaki çocuklara 1 yıllık eğitim bursu için koşuyoruz.

1 Çocuğun 1 yıllık eğitim bursu 2.500 TL.

Eğer esin beycan isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)