• Yardım Projem: İstanbul YM-2021-Maya Vakfı-Haydi Çocuklar İçin KoşMAYA
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 5
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 290 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC70608
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC70608

290 /500 TL

Kampanya Hedefim

67.414 /80.000 TL

Maya Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

2021 İstanbul Yarı Maratonu’nda, adımlarımı savaş, göç, aile kaybı, şiddet gibi sebeplerle travmaya maruz kalmış ve eğitim, sağlık gibi temel haklarına ulaşamayan çocuklar için atacağım! Fiziksel sağlığın yanı sıra ruh sağlığının önemini güçlü bir biçimde kavradığımız bugünlerde, çocuklar hayatlarında travmanın değil, mutluluğun izini taşısın istiyorum.

Maya Vakfı, Balat Çocuk ve Gençlik Merkezi’nde uzman psikologlardan oluşan ekibiyle, yaratıcı sanat terapileri yöntemini kullanarak dezavantajlı ve travmaya maruz kalmış çocuklara destek oluyor.

Maya Vakfı

Maya Vakfı olarak Balat Çocuk ve Gençlik Merkezimizde göç, aile kaybı, şiddet gibi sebeplerle travmaya maruz kalmış dezavantajlı çocuklara sanat terapisi yöntemleriyle psikososyal destek hizmeti sunuyoruz. Çocukların hayatlarında travmanın değil mutluluğun izi kalsın diyerek koşmaya var mısınız?

1 çocuğun Balat Çocuk Merkezi'ndeki psikosoyal destek hizmetlerinden faydalanma maliyeti 3000 TL'dir

Eğer Aslı Ceren Noyan isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)