• Yardım Projem: İstanbul-2015-TOG-Gençler Dünyayı Değiştiriyor
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 9
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 130 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: TOG
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC7059
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC7059

130 /250 TL

Kampanya Hedefim

188.201 /188.051 TL

Toplum Gönüllüleri Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

2012 yılında başladığım Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı eğitmenliğimi halen sürdürmekteyim. Bu 3 yıllık süre boyunca birçok eğitime çıkarak gençlerin Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı konusunda bilinçlenmesine, konuşmasına ve bu konu özelinde savunuculuk çalışmaları yapmalarına katkı sağladım ve sağlamaya devam ediyorum. Bununla beraber elimden geldiğince insanlara bunu anlatmanın her yolunu seçiyorum, koşuda da bu projeyi birçok insanla paylaşma şansı elde edeceğim.

Koşarak bu ve buna benzer konularda gençlerin daha fazla eğitime ulaşmalarını, konuşmalarını, farkındalık kazanmalarını ve öğrenmelerini hedefliyorum.

Toplum Gönüllüleri Vakfı

Alınan eğitimler ışığında; her yıl toplumsal değişim ve barış adına 1000’in üzerinde proje hayata geçirilmektedir. Bu eğitimlerle; gençlerin toplumsal sorunların çözümüne yönelik projelerde yer almaları ve özel sektör, sivil toplum kuruluşu, yerel yönetim işbirliği modeli ile birlikte kapasitelerinin arttırılması da hedeflenmektedir.

Bağışlanan her 120 TL, 1 gencin ihtiyaç duyacağı tüm eğitimlerin bedeli olarak projeye aktarılacaktır.

Eğer Aytekin Gezici isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)