Kampanyamın Etkisi
17 Engelli

  • Yardım Projem: İstanbul-2015-TOFD-Yol Arkadaşım Olur musun?
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 65
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 40.400 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC7046
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC7046

40.400 /41.000 TL

Kampanya Hedefim

618.772 /618.772 TL

TOFD Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Yaklaşık 3 yıldır triatlon sporu ile ilgileniyorum. Başladığım zamandan bugüne kadar, koyduğum hedeflere çok yaklaştığımı, bazen gerisinde kaldığımı , bazen de ilerisine geçebildiğimi gördüm. Düzenli spor yapmamım kendime, aileme ve iş hayatıma olan pozitif etkilerini yaşadım. Şimdi bunu bir adım daha yukarı taşıyıp beraber yaşadğımız ama tanımadığımız insanlara da bir parça faydalı olmak istiyorum. Atalarımızın dediği gibi "Çorbada benim de tuzum olsun" Teşekkürler

TOFD

Bu proje, ortopedik engelli bireylerin özgürce hareket edebilmeleri amacıyla oluşturulmuştur. Manuel tekerlekli sandalye kullanamayan ve ağır engel grubu içinde yer alan ortopedik engelli bireylerin, başkalarına bağımlı olmadan çalışabilmesi, okula gidebilmesi, alışverişe çıkabilmesi; kısacası hayatını nispeten kendisinin yürütebilmesinin ön koşulu Akülü Tekerlekli Sandalye’ye sahip olmasıdır.

Bir adet Akülü Tekerlekli Sandalye’nin bedeli 3.250 TL’dir.

Eğer Ali Özbudak isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)