• Yardım Projem: İstanbul YM-2021-Maya Vakfı-Haydi Çocuklar İçin KoşMAYA
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 5
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 124 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC70360
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC70360

124 /500 TL

Kampanya Hedefim

67.414 /80.000 TL

Maya Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Haydi bu baharı hep birlikte, iyilikle karşılayalım! 27-28 Mart / 4 Nisan’da gerçekleşecek 2021 İstanbul Yarı Maratonu’nda, Maya Vakfı’nın çalışmalarına destek olmak için yardımseverlik koşusuna katılıyorum. Adımlarımı savaş, göç, doğal afet, aile kaybı, şiddet gibi sebeplerle psikolojik travmaya maruz kalmış ve eğitim, sağlık gibi temel haklarına ulaşamayan çocuklar için atacağım! Ben, çocukların hayatlarında travmanın değil, mutluluğun izi diyekoşMAYAhazırım, sizi de destekolMAYAdavet ediyorum!
Yapacağınız her bağış doğrudan Vakfın hesabına aktarılıyor ve miktar fark etmeksizin bir çocuğun hayatına dokunuyor.

Sevgiyle atılan her adımda ben de TEMA gönüllüsü olarak elimden geleni yapacağım. Sizlerle birlikte çocukların hayatlarına dokunabilme duygusunu yaşayacağımız için büyük bir onur ve şeref duyarım. 👏

Umudumuzu tükettiğimizde ayağa kalkıp pes etmememiz gerektiğini hatırlatmak istiyorum kendime. Sizlerde adım adım bizlerin yanında olun beraber koşalım geleceğe.🙏🙌🏻🏃🏻‍♀️

Maya Vakfı

Maya Vakfı olarak Balat Çocuk ve Gençlik Merkezimizde göç, aile kaybı, şiddet gibi sebeplerle travmaya maruz kalmış dezavantajlı çocuklara sanat terapisi yöntemleriyle psikososyal destek hizmeti sunuyoruz. Çocukların hayatlarında travmanın değil mutluluğun izi kalsın diyerek koşmaya var mısınız?

1 çocuğun Balat Çocuk Merkezi'ndeki psikosoyal destek hizmetlerinden faydalanma maliyeti 3000 TL'dir

Eğer Çiğdem Çelik isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)