Kampanyamın Etkisi
1 Çocuk

  • Yardım Projem: İstanbul YM-2021-KAÇUV-Umudum Eğitim
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 34
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 3.075 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: DECATHLON (kaptan)
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC70313
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC70313

3.075 /3.550 TL

Kampanya Hedefim

204.070 /202.500 TL

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhabalar ✋🏽

İstanbul Sanal yarı maratonda Kanserli Çocuklara Umut Vakfı için Umudum Eğitim diyerek, iyilik peşinde koşuyorum! 🏃🏽‍♀️🏃🏽‍♀️

Hayatımda en çok çocukların hayatına dokunmayı seviyorum. Tüm çocukların mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir hayat yaşamayı hak ettiğini düşünüyorum. Bu koşu ile birlikte; kanserle mücadele ederken, çocukluklarını gönüllerince yaşayamayan ve eğitimlerini yarıda bırakmak durumunda kalan çocuklarımıza bir umut var birlikteyiz demek istiyorum.

Bu nedenle maratonda tedavisi devam eden veya tamamlanmış 1 çocuğun 1 yıllık eğitim bursunu toplamak amacıyla koşacağım. Siz de geleceğimizin aydınlık ve umut dolu olması için kampanyamı desteklemeyi unutmayın. Adımlarımızla çokça ses getirmek için benimle birlikte misiniz? 💪🏽

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV), eğitimini yurt içinde sürdürebilmek için maddi desteğe ihtiyaç duyan okul öncesi, ilköğretim, ortaöğretim ve üniversite öğrencilerine Umudum Eğitim Burs Programı kapsamında eğitim bursu vermektedir.

Nerede Yaşam Varsa Orada Umut Vardır! 💛

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

Proje ile çocukların eğitim umuduna tutunmasını, motivasyonlarını güçlendirmeyi ve tedavi sürecinin getirdiği maddi dezavantajların eğitim hayatlarını etkilememesini hedefliyoruz. Maratonda tedavisi devam eden veya tamamlanmış farklı yaş gruplarındaki çocuklara 1 yıllık eğitim bursu için koşuyoruz.

1 Çocuğun 1 yıllık eğitim bursu 2.500 TL.

Eğer Tuğçe Genç isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)