• Yardım Projem: İstanbul YM-2021-Maya Vakfı-Haydi Çocuklar İçin KoşMAYA
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 31
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.173 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC70058
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC70058

1.173 /1.000 TL

Kampanya Hedefim

67.414 /80.000 TL

Maya Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Fiziksel sağlığın yanı sıra ruh sağlığının da önemini güçlü bir biçimde kavradığımız bu günlerde adımlarımı savaş, göç, doğal afet, aile kaybı, şiddet gibi sebeplerle psikolojik travmaya maruz kalmış ve eğitim, sağlık gibi temel haklarına ulaşamayan çocuklar için atacağım!

Çünkü çocuklar hayatlarında travmanın değil, mutluluğun izini taşısın istiyorum. Onlar daha sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürebilsinler diye ben koşMAYA hazırım. Siz de kampanyama destek olup bir çocuğun hayatında mutluluğu çoğaltmak ister misiniz?

Maya Vakfı

Maya Vakfı olarak Balat Çocuk ve Gençlik Merkezimizde göç, aile kaybı, şiddet gibi sebeplerle travmaya maruz kalmış dezavantajlı çocuklara sanat terapisi yöntemleriyle psikososyal destek hizmeti sunuyoruz. Çocukların hayatlarında travmanın değil mutluluğun izi kalsın diyerek koşmaya var mısınız?

1 çocuğun Balat Çocuk Merkezi'ndeki psikosoyal destek hizmetlerinden faydalanma maliyeti 3000 TL'dir

Eğer Beyzanur Kara isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)