• Yardım Projem: İstanbul-2015-Koruncuk-Koruncuk Kahramanları
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 10
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 295 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Teleperformance , TELEPERFORMANCE
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC6973
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC6973

295 /300 TL

Kampanya Hedefim

699.718 /699.668 TL

Koruncuk Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Neden mi kosuyorum. Hayatimin daha duzenli sevdiklerimle beraber daha uzun bir hayat yasamak adina spor yapiyorum. Ayrica kosarken bir yerlerde bulunan bana ihtiyaci olan gormedigim sesini duymadigim elini tutamadigim kardeslerime bir sekilde destek oluyorum. Kardeslerime yardimci olmak icin desteginizi rica ediyorum.

Koruncuk Vakfı

Resmi rakamlara göre Türkiye’de en az 30.981 çocuk ve genç sokakta yaşıyor. Bunun dışında 14.398 çocuk ve genç devlet bakımında. Halbuki her çocuk anne sevgisiyle büyümeli, aynı Bolluca Çocukköyü'ndeki Koruncukların büyüdüğü gibi. Çocukköyü'müzde korunmaya muhtaç çocukları, anne sevgisiyle büyütüyoruz. Onları mutlu, tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyoruz.

Bir Koruncuk’un bir yıllık bakımına destek olacak 2.800TL hedefimiz , Koruncuk'un bakıcı anne, psikolojik terapi, gıda ve okul giderlerine katkı sağlar.
(Bilgi notu: Bolluca Çocukköyü’nde büyüyen bir Koruncuk'un yıllık tam bakım gideri Koruncuk Vakfına yaklaşık 20,000TL’dir. Koruncuk Kahramanları projesi toplanan bağışlarla bu gidere destek olur.)

 

Eğer İLKER ÖZDEMİR isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)