• Yardım Projem: Antalya-2021-Türk Eğitim Derneği-Eğitim Değiştirir
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 49
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 7.580 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Adım Adım Ankara (kaptan) , Oracle (kaptan)
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC69610
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC69610

7.580 /8.000 TL

Kampanya Hedefim

21.319 /68.750 TL

Türk Eğitim Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Geleneksel söylemdir; "Eğitim Şart".. Ancak, bu sözler, fırsat ve olanaklar yetersiz olduğunda anlamını yitiriyor.

Gerçek şu ki; fırsat eşitliği olmadan yüreğinde öğrenme ateşi yanan, potansiyeli yüksek çocukların belirgin bir bölümü, olanaksızlıklar ardında kaybolup gidiyor.

Türk Eğitim Derneği, 1928 yılından beri, eğitimde fırsat eşitliği misyonuyla, maddi imkânı yeterli olmayan başarılı çocuklara, ülke genelinde çeşitli burslar vererek eğitimlerine devam etme olanağı tanıdı ve bugüne kadar 50.000'e yakın çocuğun burslardan faydalanmasını sağladı.

Türk Eğitim Derneği'nin "Eğitim Değistirir" projesi, derneğin yıllardır koruduğu misyonu doğrultusunda, devlet okullarında okuyan ve maddi olanaklardan yoksun 25 başarılı çocuğumuza daha burs fonu yaratmayı amaçlıyor.

Ben de Runatolia 2021'de ilk tam maraton (42.2 km) yarışımı koştum ve başarıyla tamamladım. Sıra sizde! Haydi, projeye destek vermeye....

Türk Eğitim Derneği

Türk Eğitim Derneği olarak devlet okullarında okuyan ve maddi imkânı yeterli olmayan 25 başarılı çocuğumuza daha burs fonu yaratmayı amaçlıyoruz.

1 öğrencinin 1 yıllık burs bedeli 2.750 TL.

Eğer Özgür Yüksel isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)