• Yardım Projem: Antalya-2021-Darüşşafaka-Söz Konusu Eğitimse Yardıma Koşarız
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 0
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 0 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC69577
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC69577

0 /1.000 TL

Kampanya Hedefim

79.255 /200.000 TL

Darüşşafaka Cemiyeti Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhaba biz (Enes ve Sevde) İyilik Peşinde Koş'an gönüllüler olarak 2017 yılından bu yana birlikte koşuyor ve adımlarımızı iyiliğe dönüştürüyoruz.

Küresel salgın sebebiyle eğitim de online platformlara taşındı. Antalya Runatolia 2021'de Darüşşafaka Cemiyeti'nin hedefi; bünyesinde eğitim gören 50 öğrencinin 1 yıllık uzaktan eğitim kiti (internet, dijital eğitim materyalleri, kitap ve kırtasiye) masraflarını destekleyecek 100.000 TL'ye ulaşmak.

Siz de bu iyiliğe ortak olmak isterseniz güvenli bağış platformundan bağış yapıp bizim aracılığımızla 1 öğrencinin 1 yıllık eğitim kitine ulaşmasını sağlayın!

Darüşşafaka Cemiyeti

Darüşşafaka Cemiyeti, annesi ve/veya babası hayatta olmayan, maddi olanakları yetersiz, yetenekli çocuklarımıza tam burslu ve nitelikli eğitim veriyor. Runatolia Maratonu'nda 100 öğrencimizin 1 yıllık uzaktan eğitim kiti giderine destek olmak için koşuyoruz.

1 öğrencinin 1 yıllık uzaktan eğitim kiti gideri (internet,dijital uygulamalar,kitap) 2.000 TL'dir.

Eğer Sevde Kökçü isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)