Kampanyamın Etkisi
1 çocuk/genç

  • Yardım Projem: Antalya-2021-Koruncuk-El Ver Yuva Olsun
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 69
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 12.550 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC69563
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC69563

12.550 /12.500 TL

Kampanya Hedefim

36.374 /125.000 TL

Koruncuk Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Çocukluk insan hayatının en önemli kısmı. Sevgi ve Doğru eğitimle büyüyen çocukların topluma, dünyaya olan katkısı yadsınamaz. Ben şanslı olan azınlıktayım ve hangi şansla doğmuş olurlarsa olsunlar Koruncuk aracılığıyla toplumda, dünyada olumlu fark yaratacak çocuklara destek olmak için koşuyorum. Çünkü biliyorum ki gelişmiş medeniyetler ve İnsanlık, sevgi dolu ve iyi eğitim almış çocukların eseri olacaktır.

--------------

Childhood is the most important era of human life. People who grow up with love and quality education has tremondous contribution to society. It is undeniable.
I was one of few lucky people and I am running to support children who will make remarkable contribution to society & to world regardless of their initial conditions that they born into. Because I know that advanced civilization & humanity will be the work of children who are filled with love, who took quality eduation.

Koruncuk

Koruncuk Vakfı olarak daha çok çocuğa,daha kapsamlı hizmet vermek üzere Özel Koruncukköy Ortaokul Kız Öğrenci Yurdu’nun yapımı için yola çıktık. Adımlarınızla eğitime erişimleri risk altındaki kız öğrencilerin, sevgi ve güven ortamında büyümelerini destekleyebilir,daha çok çocuğa umut olabilirsiniz.

İnşaası hedeflenen Kız Öğrenci Yurdu’ndan 1 çocuğun faydalanması için gereken maliyet 12.500 TL’dir.

Eğer CAN YAYIMLAR isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)