• Yardım Projem: Antalya-2021-Türk Eğitim Derneği-Eğitim Değiştirir
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 40
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 5.085 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC69513
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC69513

5.085 /6.000 TL

Kampanya Hedefim

21.319 /68.750 TL

Türk Eğitim Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Türk Eğitim Derneği olarak Runatolia 2021’e eğitimde fırsat eşitliği ilkemizle Tam Destek Bursu* kapsamında devlet okullarında eğitimlerini sürdüren burslu öğrencilerimizin burs fonuna katkı sağlamak amacıyla katılıyoruz.

*Tam Destek Bursu:
Tam Destek Bursu ile resmi liselerde eğitimine devam eden, LGS başarısı yüksek, sosyo-ekonomik olarak dezavantajlı öğrencilere, okul kıyafeti, kitap-kırtasiye, cep harçlığı giderlerinin karşılanmasının yanı sıra, TED Üniversitesinin hazırladığı özel müfredat çerçevesinde İngilizce dersleri de veriliyor. Akademik desteğin yanı sıra sanat, spor aktiviteleri ile kişisel gelişim eğitimleriyle desteklenen öğrencilerin tüm boyutlarda gelişimi izleniyor ve destekleniyor.

Türk Eğitim Derneği

Türk Eğitim Derneği olarak devlet okullarında okuyan ve maddi imkânı yeterli olmayan 25 başarılı çocuğumuza daha burs fonu yaratmayı amaçlıyoruz.

1 öğrencinin 1 yıllık burs bedeli 2.750 TL.

Eğer Derya Uğurlu isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)