• Yardım Projem: İstanbul M-2020-Lokman Hekim Sağlık Vakfı-Yetiş Doktor
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 14
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.790 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Allianz Türkiye
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC69347
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC69347

1.790 /2.000 TL

Kampanya Hedefim

285.367 /400.000 TL

Lokman Hekim Sağlık Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Bu yıl 4. kez İstanbul Maratonu’nda iyilik için koşuyorum. Özellikle geçtiğimiz bu zorlu günlerde, sağlığımızı korumak için canla başla çalışan sağlık çalışanlarına çok şey borçluyuz, haklarını ödeyemeyiz. Ben de işte tam da bu yüzden, bizim için mücadele eden, başarılı, fikri hür, vicdanı hür ve her hastaya eşit davranan doktorlar yetiştirmeyi amaçlayan ve başarılı, ihtiyaç sahibi Tıp Fakültesi öğrencilerine eğitim bursu sağlayan Lokman Hekim Sağlık Vakfı (LHSV)’nın Yetiş Doktor projesine katkı sağlamak için koşmaktan gurur duyuyorum. Haydi siz de kampanyama destek verin, dünya daha iyi bir yer olsun! Çünkü iyilik bulaşıcıdır.

Lokman Hekim Sağlık Vakfı

Lokman Hekim Sağlık Vakfı olarak 'Geleceğin Hekimleri'ni yetiştirmeyi hedefliyor, tıp fakültesi öğrencilerinin eğitimine katkıda bulunmaya yönelik projeler gerçekleştiriyoruz. Başarılı aynı zamanda ihtiyaç sahibi öğrencilerin eğitim burslarına destekte bulunuyoruz.

1 Tıp Fakültesi öğrencinin 1 yıllık burs miktarı 4050 TL'dir

Eğer Mina Merve Bülbül isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)