Kampanyamın Etkisi
1 Canlı Hayatı

  • Yardım Projem: İstanbul M-2020-AKUT-Her Adım Bir Hayat
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 37
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 3.050 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC69073
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC69073

3.050 /3.200 TL

Kampanya Hedefim

375.041 /375.000 TL

AKUT Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Koşmanın insan doğasının vazgeçilmez bir parçası olduğunu düşünüyorum. Koşarak hem bedensel hem zihinsel sağlığımı koruyor ve geliştiriyorum. Bugüne kadar birçok maraton, yarı maraton, triatlon ve ironman yarışına katılarak kendimi mutlu ettim. Artık sıranın bu koşuları toplumumuz ve diğer insanlar için de faydalı hale getirmeye geldiğini düşünüyorum. Bundan dolayı 2020 İstanbul Maratonunu AKUT için koşacağım. Deprem ülkemiz için yadsınamaz bir olgu. Bu durumu acı tecrübelerle tekrar tekrar yaşadık yaşıyoruz. AKUT ve AKUT için çalışan isimsiz kahramanlar depremin fiziksel ve psikolojik yıkıcı etkilerine karşı her zaman yanımızda oldular ve yanımızda olmaya devam ediyorlar. Haydi gelin İstanbul Maratonu vesile olsun, hep birlikte AKUT’a, AKUT için çalışan isimsiz kahramanlara destek olalım.

AKUT

AKUT tamamen gönüllü olarak 1996 yılından beri 3593 arama kurtarma operasyonu gerçekleştirmiş, 2020 yılında 3012 hayatı kurtarmış ve kurtarmaya devam ediyor. Her Adım Bir Hayat Projesi ile daha çok hayata dokunmayı hedefliyoruz.

Bir operasyon bedeli 4000 TL dir.

Eğer Volkan Altunbudak isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)