Kampanyamın Etkisi
1 Canlı Hayatı

  • Yardım Projem: İstanbul M-2020-AKUT-Her Adım Bir Hayat
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 8
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 295 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Karşıyaka One Team
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC69040
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC69040

295 /400 TL

Kampanya Hedefim

375.041 /375.000 TL

AKUT Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sevgili Dostum/İş Arkadaşım

İzmir depremini hep beraber üzücü bir şekilde yaşadık. Bu depremde bende bir arkadaşımı yitirdim. arkadaşım Fidan Gezgin Keskin in kızı Ayda ise hepimizin gönlündeki gözündeki kahramanlarca 91 saat sonra enkaz altından kurtarıldı. Deprem sonrası birçok STK belediye görevlisi itfaiye erleri jandarma polis kısaca ülkemin bütün evlatları enkaz altında kalan canlarımızı kurtarabilmek için saatlerce elleriyle enkazdan moloz kazıyarak çalıştı.

Gün yaşanan olumsuzluklardan yakınma günü değil bilakis el ele yürek yüreğe beraberce canla başla kaybettiğimiz yakınlarımızın anısı için ayağa kalkıp güçlü bir şekilde dik durma günü.

Bende yaşadığımız bu elim olay sonrası elimden gelen herşeyi yapmaya çalıştım/çalışıyorum.

Birçoğunuzun bildiği üzre bir yılı aşkın süredir belirli mesafeleri Karşıya One Team formam altında koşuyorum.

2020 yılındaki en büyük hedefim marathon İstanbul da 42K koşmaktı. Fakat pandemi süreci nedeni ile gerek Sağlık Bakanlığı ve gerekse Istanbul Büyükşehir Belediyesi'nin yerinde kararı ile bu sene maratona kısıtlı sayıda katılımcı şartı kondu.

Lakin İstanbul Büyükşehir Belediyesi daha sonra aldığı bir karar ile farklı şehirlerde sanal olarak koşuya katılım sağlanmasının önünü açtı.

İşte bu nedenle, 8 Kasım 2020 Pazar günü Akut'a destek olmak için senin adına İstanbul Maratonu 2020 yarışında sanal 15K koşacağım. Koşumu desteklersen beni çok mutlu edersin.

Bağış yapmak çok kolay.

Kampanya için hazırladığım sayfamda şu anda kaç kişinin beni desteklediğini, hedefime ne kadar yaklaştığımı görebilir ve istersen sen de bağış yapabilirsin.

Sevgiler,

Ahmet Kaplan
Hürriyet Gazetesi
İzmir Grafik Departmanı

AKUT

AKUT tamamen gönüllü olarak 1996 yılından beri 3593 arama kurtarma operasyonu gerçekleştirmiş, 2020 yılında 3012 hayatı kurtarmış ve kurtarmaya devam ediyor. Her Adım Bir Hayat Projesi ile daha çok hayata dokunmayı hedefliyoruz.

Bir operasyon bedeli 4000 TL dir.

Eğer ahmet kaplan isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)