Kampanyamın Etkisi
1 Çocuk

  • Yardım Projem: İstanbul M-2020-Tohum Otizm Vakfı-Adımlarımız Otizmli Çocuklar İçin!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 15
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 7.450 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: SODEXO ENTEGRE HİZMET YÖNETİMİ
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC68978
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC68978

7.450 /7.500 TL

Kampanya Hedefim

117.424 /564.250 TL

Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sevgili Dostlarım, Arkadaşlarım,
Bu yıl fiziken katılamasak da Sodexo Entegre Hizmet Yönetimi ile birlikte Tohum Otizm Vakfı için İstanbul Maratonuna sanal koşu ile katılıp ben de iyilik peşinde koşuyorum!
Olumsuzluklardan şikayet etmek yerine, çözümün bir parçası olmak, çözüm üretenlerle birlikte çalışmak, onları desteklemek, adımlarımla tanıdıklarımı harekete geçirmek istiyorum. Biliyorum ki bir konudaki farkındalık arttıkça, çözüm de o kadar kolaylaşacak.
İşte bu nedenle, 8 Kasım 2020 günü “İstanbul M-2020-Tohum Otizm Vakfı-Adımlarımız Otizmli Çocuklar İçin!” projesi için arkadaşlarımla birlikte adımlarıma anlam katacağım. Bu anlamlı projede adımlarımı desteklerseniz beni çok mutlu edersiniz.
Sevgiler

Erinç Karakan

Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı

Eğitim her çocuğun anayasal hakkı; ancak otizmli çocuklar bu haklarına ulaşamıyorlar! Otizmli çocukların tek tedavileri olan yoğun, sürekli ve özel eğitime kavuşmaları için Tohum Otizm Vakfı Özel Eğitim Okulu'nda eğitim almalarını sağlıyoruz. Eğitimle otizmli bir çocuk yeniden doğabilir!

1 otizmli çocuğun 1 senelik özel eğitim maliyeti 22.570 TL'dir. 1 seans eğitim bedeli ise 180 TL'dir

Eğer Erinç Karakan isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)