Kampanyamın Etkisi
1 Canlı Hayatı

  • Yardım Projem: İstanbul M-2020-AKUT-Her Adım Bir Hayat
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 6
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 500 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Callisto Gençlik 2020 Koşu Grubu (kaptan)
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC68757
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC68757

500 /500 TL

Kampanya Hedefim

375.041 /375.000 TL

AKUT Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

AKUT, Arama Kurtarma Derneği, gönüllülük, karşılıksız yardımseverlik, insan hayatına değer vermek, dürüstlük ve güvenilirlik ilkeleri ile Türkiye'nin yanı sıra, dünyanın büyük afetlerinde de ülkemizi temsil etmiş ve Birleşmiş Milletler'in dünya afetleriyle mücadele gücüne dâhil edilerek Türkiye'nin Birleşmiş Milletler tarafından akredite edilmiş ilk ve tek, gönüllülerden oluşan arama kurtarma ekibi olmuştur.
Ben de bugüne kadar ülkemizdeki afetler başta olmak üzere Van Depremi, geçtiğimiz günlerde gerçekleşen İzmir Depremi gibi birçok depremde onlarca canı kurtarmış AKUT için koşuyor olacağım. Sizlerin de desteği ve bağışlarınızı bekliyor olacağım. Şimdiden destekleriniz için teşekkür ederim.

AKUT

AKUT tamamen gönüllü olarak 1996 yılından beri 3593 arama kurtarma operasyonu gerçekleştirmiş, 2020 yılında 3012 hayatı kurtarmış ve kurtarmaya devam ediyor. Her Adım Bir Hayat Projesi ile daha çok hayata dokunmayı hedefliyoruz.

Bir operasyon bedeli 4000 TL dir.

Eğer Ayşe Nisan Başçiftçi isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)