• Yardım Projem: İstanbul M-2020-AKUT-Her Adım Bir Hayat
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 28
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 4.310 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Beat Run Crew , SHERPA (kaptan)
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC68743
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC68743

4.310 /6.000 TL

Kampanya Hedefim

375.041 /375.000 TL

AKUT Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sevgili Dostum,

Hayatımın ilk maratonunda AKUT için iyilik peşinde koşuyorum!

Sebebi belli. Deprem hepimizin gerçeği. Bugün İzmir zorda, oraya yardım vakti. Ve yarın için endişelenmek yerine tedbir alıp bugünü kurtarmak hepimize iyi gelecek.

Gel, hep birlikte yaşanan olumsuzluklardan şikayetçi olmak yerine, elimizden geldiğince sorunu çözmeye çalışanları desteklemeyi seçelim. Biliyorum ki bir konudaki farkındalık arttıkça, çözüm de o kadar kolaylaşacak. Sen de bana katılabilir, bu farkındalığın, çözümün bir parçası olabilirsin.

8 Kasım 2020 günü İstanbul Maratonu'nda AKUT Her Adım Bir Hayat projesi için İyilik Peşinde Koşarak, adımlarıma anlam katacağım. Koşumu desteklersen beni çok mutlu edersin.

Bir operasyon bedeli 4000 TL olarak belirlenmiş. Ve fakat desteğin azı çoğu yok. Senin için ufak görünen bir yardım bile bugün İzmir'de anbean hayat kurtarıyor.

Bağış yapmak çok kolay.

Kampanya için hazırladığım bu sayfada şu anda kaç kişinin beni desteklediğini, hedefime ne kadar yaklaştığımı görebilir ve istersen sen de "ONLINE BAĞIŞ YAP" butonuna tıklayarak bağış yapabilirsin.

Sevgiler,

Burcu

AKUT

AKUT tamamen gönüllü olarak 1996 yılından beri 3593 arama kurtarma operasyonu gerçekleştirmiş, 2020 yılında 3012 hayatı kurtarmış ve kurtarmaya devam ediyor. Her Adım Bir Hayat Projesi ile daha çok hayata dokunmayı hedefliyoruz.

Bir operasyon bedeli 4000 TL dir.

Eğer Burcu Karakurt Gün isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)