Kampanyamın Etkisi
1 Engelli

  • Yardım Projem: İstanbul-2015-TOFD-Yol Arkadaşım Olur musun?
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 10
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 715 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC6849
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC6849

715 /1.000 TL

Kampanya Hedefim

618.772 /618.772 TL

TOFD Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

YOKUŞ YAPMA, BAĞIŞ YAP!

Bu pazar hepberaber iyilik için, yaşamı bizden çok daha zor olan, ağır engelli grubu içerisinde yer alan kardeşimiz Cansu ve tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere hayatını Cansu'ya adayan annesi Emine ve babası Ömer için, hayatlarını bir nebze de olsa kolaylaştırmak amacıyla yardım toplamak için koşuyoruz.

9 yaşında olan Cansu tek başına okula gidemiyor, öğretmeni Berrin olmadan tenefuse çıkamıyor, bahçedeki arkadaşlarını sınıftan izliyor, arkadaşı Bilge'nin yardımı olmadan kantinden su alamıyor. Yaşamının her anında dışarıdan destek almadan hiçbir ihtiyacını giderememenin mahçupluğunu ve mutsuzluğunu yaşıyor. Asgari maaşla çalışan babasının ve gün boyu Cansu'yla ilgilenmek için çalışamayan annesinin ise Cansu'ya daha iyi imkanlar sunabilecek ekonomik yeterliliği yok.

Cansu'nun hayatını bir nebze olsun kolaylaştırmak, yüzünde bir nebze de olsa gülümseme yaratmak için artık bir umut ışığı var; SEN!

Yapacağın ufak bir bağışla manuel tekerlekli sandalye kullanamayan Cansu ve Cansu gibi yüzlerce kardeşimizin Akülü Tekerlekli Sandalye’ye sahip olmasını sağlayabilirsin.

Hadi, ertelemeden şimdi! 10saniyeni ayır, kredi kartında üzerinde yer alan bilgileri aşağıdaki linke gir, Cansu ve Cansu gibi yüzlerce kardeşimiz için umut ışığı ol;

https://bagis.adimadim.org/?ccid=CC6849

EFT ve Havale için;

Garanti Bankası, Üstbostancı Şubesi (Şb. Kodu 356)
Hesap Adı: TOFD – YOL ARKADAŞIM
Alıcı Adı: Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği
Açıklama: CC6849
TL Hesap No: 6295793
IBAN No: TR97 0006 2000 3560 0006 2957 93

TOFD

Bu proje, ortopedik engelli bireylerin özgürce hareket edebilmeleri amacıyla oluşturulmuştur. Manuel tekerlekli sandalye kullanamayan ve ağır engel grubu içinde yer alan ortopedik engelli bireylerin, başkalarına bağımlı olmadan çalışabilmesi, okula gidebilmesi, alışverişe çıkabilmesi; kısacası hayatını nispeten kendisinin yürütebilmesinin ön koşulu Akülü Tekerlekli Sandalye’ye sahip olmasıdır.

Bir adet Akülü Tekerlekli Sandalye’nin bedeli 3.250 TL’dir.

Eğer Arda Selvi isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)