• Yardım Projem: İstanbul-2015-TOFD-Yol Arkadaşım Olur musun?
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 2
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 550 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC6831
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC6831

550 /1.000 TL

Kampanya Hedefim

618.772 /618.772 TL

TOFD Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Biraz farkında olsak her şey çok daha güzel olacak.

Ben geçen sene olduğu gibi bu yıl da 15 Kasım Pazar günü ADIM ADIM (www.adimadim.org) grubunun bir üyesi olarak, İstanbul maratonunda 10 km akülü sandalye iterek bir farkındalık yaratmaya çalışacağım.Bu gibi farkındalıklara o kadar çok ihtiyaç var ki;Sen de bu farkındalığa bir katkın olsun istiyorsan 15 Kasım Pazar günü koşabiliyorsan koşmaya koşamıyorsan yollarda biz koşacaklara destek olmaya gelebilirsin.

Amacım Türkiye Omurilik Felçliler Derneğine (TOFD) destek olmak ve yürüyemeyen, koşamayan ve maddi imkanı kısıtlı olan arkadaşlarımıza birer akülü sandalye alarak onların da harekete geçebilmesine yardımcı olmak.İster madden ister ruhen hadi sende destek ol ki bir şeyler çok daha güzel olsun.

TOFD

Bu proje, ortopedik engelli bireylerin özgürce hareket edebilmeleri amacıyla oluşturulmuştur. Manuel tekerlekli sandalye kullanamayan ve ağır engel grubu içinde yer alan ortopedik engelli bireylerin, başkalarına bağımlı olmadan çalışabilmesi, okula gidebilmesi, alışverişe çıkabilmesi; kısacası hayatını nispeten kendisinin yürütebilmesinin ön koşulu Akülü Tekerlekli Sandalye’ye sahip olmasıdır.

Bir adet Akülü Tekerlekli Sandalye’nin bedeli 3.250 TL’dir.

Eğer Alper Tandoğan isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)