Kampanyamın Etkisi
7 Desteklenen Genç

  • Yardım Projem: İstanbul-2015-TOG-Gençler Dünyayı Değiştiriyor
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 19
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 885 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: TOG
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC6818
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC6818

885 /1.800 TL

Kampanya Hedefim

188.201 /188.051 TL

Toplum Gönüllüleri Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Toplum Gönüllüsü gençler, 2002 yılından beri Toplumsal Barış için, değişime inanarak, dayanışma ile çevrelerinde sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor.

Üretilen projeler, gençlerin kişisel gelişimlerine katkı sağlıyor, pek çok farklı konuda farkındalık yaratıyor, yerellerin değişmesine öncülük ediyor.

Dünyayı değiştirebileceğimize inanıyorum, inanıyoruz.
Dünyayı değiştirecek projeleri ve gençlerin kişisel gelişimlerini desteklemek için, değişim ve barış için koşuyorum! Öğrenmenin her zaman ve her yerde oluşuna, farklılıklara saygının mümkün olduğuna, eşitlikçi yapılar kurabileceğimize, ekip olmamın gücüne ve etkisine inandığım için koşuyorum!
Tüm bunların mümkün olduğunu gösteren gençler için koşuyorum!

Toplum Gönüllüleri Vakfı

Alınan eğitimler ışığında; her yıl toplumsal değişim ve barış adına 1000’in üzerinde proje hayata geçirilmektedir. Bu eğitimlerle; gençlerin toplumsal sorunların çözümüne yönelik projelerde yer almaları ve özel sektör, sivil toplum kuruluşu, yerel yönetim işbirliği modeli ile birlikte kapasitelerinin arttırılması da hedeflenmektedir.

Bağışlanan her 120 TL, 1 gencin ihtiyaç duyacağı tüm eğitimlerin bedeli olarak projeye aktarılacaktır.

Eğer Emine Kaya isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)