• Yardım Projem: İstanbul M-2020-Tohum Otizm Vakfı-Adımlarımız Otizmli Çocuklar İçin!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 18
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.140 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: SODEXO ENTEGRE HİZMET YÖNETİMİ
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC68034
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC68034

1.140 /2.400 TL

Kampanya Hedefim

117.424 /564.250 TL

Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sevgili Dostlarım, Arkadaşlarım,
Bu yıl da fiziken olmasa da sanal koşu ile geçen yıl olduğu gibi Sodexo Entegre Hizmet Yönetimi ile birlikte Tohum Otizm Vakfı için İstanbul Maratonuna katılıp bende iyilik peşinde koşuyorum!
Şikayet etmek yerine, çözümün bir parçası olmak, çözüm üretenlerle birlikte çalışmak, onları desteklemek ve adımlarımla tanıdıklarımı harekete geçirmek istiyorum. Biliyorum ki bir konudaki farkındalık arttıkça çözüm de o kadar kolay olur.
İşte bu nedenle, 8 Kasım 2020 günü “İstanbul M-2020-Tohum Otizm Vakfı-Adımlarımız Otizmli Çocuklar İçin!” projesi için arkadaşlarımla birlikte adımlarıma anlam katacağım. Bu anlamlı projede adımlarımı desteklerseniz beni çok mutlu edersiniz.
Otizmli 1 çocuğun, 1 senelik özel eğitim maliyeti 22.570 TL, 1 seans eğitim bedeli ise 180 TL ve tüm amacımız ihtiyaçları olan eğitime ulaşabilmelerini sağlamak.
Bağış yapmak isterseniz bu da çok kolay.
Kampanya için hazırladığım sayfamda http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC68034 linki üzerinden kolayca bağış yapabilir ayrıca şu anda kaç kişinin beni desteklediğini ve hedefime ne kadar yaklaştığımı da görebilirsiniz. Havale ile yapacağınız bağışlar için adımı veya kampanya numaram olan CC68034 ‘ü yazarsanız çok sevinirim.
Haydi! SİZ de bir damla olun ve bana katılın, hep birlikte sel olup çocukların eğitimine katılalım.
Sevgilerimle,
Sibel

Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı

Eğitim her çocuğun anayasal hakkı; ancak otizmli çocuklar bu haklarına ulaşamıyorlar! Otizmli çocukların tek tedavileri olan yoğun, sürekli ve özel eğitime kavuşmaları için Tohum Otizm Vakfı Özel Eğitim Okulu'nda eğitim almalarını sağlıyoruz. Eğitimle otizmli bir çocuk yeniden doğabilir!

1 otizmli çocuğun 1 senelik özel eğitim maliyeti 22.570 TL'dir. 1 seans eğitim bedeli ise 180 TL'dir

Eğer Sibel Mumcu isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)