Kampanyamın Etkisi
1 Engelli

  • Yardım Projem: İstanbul-2015-TOFD-Yol Arkadaşım Olur musun?
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 18
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.725 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Ceren Akoglu
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC6760
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC6760

1.725 /500 TL

Kampanya Hedefim

618.772 /618.772 TL

TOFD Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Herkese Merhabalar,

15 Kasım Pazar günü gerçekleşecek olan Avrasya Maratonu'na aylar önce kayıt yaptırmıştım. Amacım sadece keyifli vakit geçirmek, güzel bir deneyim yaşamaktı ama sonra bu amacı daha da anlamlı hale getirme şansı geçti elime..

Ben bu Pazar günü Adım Adım koşu grubu ile Türkiye Omurilik Felçliler Derneği’nin ortak olarak yürüttüğü ''Yol Arkadaşım Olur musun?'' projesi için koşacağım.

Bu proje; felçli vatandaşlarımızın özgürce hareket etmelerine yardımcı olmak için yaratılmış bir proje ve manuel tekerlekli sandalye kullanamayan, ağır engel grubu içinde yer alan felçlilerimizin; başkalarına bağımlı olmadan çalışabilmesi, okula gidebilmesi, alışverişe çıkabilmesi, kısacası hayatını nispeten kendisi yürütebilmesi için onlara Akülü Tekerlekli Sandalye temin etmeyi amaçlıyor.
Bir adet sandalyenin bedeli ise 3,250 TL.

Siz de bu güzel projeye herhangi bir limit olmadan gönlünüzden geçtiği kadar katkıda bulunabilirsiniz.

Şimdiden desteğiniz için teşekkürler
Sevgiler
Ceren

TOFD

Bu proje, ortopedik engelli bireylerin özgürce hareket edebilmeleri amacıyla oluşturulmuştur. Manuel tekerlekli sandalye kullanamayan ve ağır engel grubu içinde yer alan ortopedik engelli bireylerin, başkalarına bağımlı olmadan çalışabilmesi, okula gidebilmesi, alışverişe çıkabilmesi; kısacası hayatını nispeten kendisinin yürütebilmesinin ön koşulu Akülü Tekerlekli Sandalye’ye sahip olmasıdır.

Bir adet Akülü Tekerlekli Sandalye’nin bedeli 3.250 TL’dir.

Eğer Ceren Akoglu isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)