Kampanyamın Etkisi
1 Canlı Hayatı

  • Yardım Projem: İstanbul M-2020-AKUT-Her Adım Bir Hayat
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 26
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.340 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC67595
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC67595

2.340 /2.400 TL

Kampanya Hedefim

375.041 /375.000 TL

AKUT Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sporun ,insan hayatında sağlıklı bir fizik ve ruh hali için çok önemli olduğuna hep inanmış ve bu sebeplede hayatımda sporu ön planda tutmuşumdur. Koşarak sivil toplum kuruluşlarına yardım edebileceğimi ilk defa duyduğum zaman büyük sevinç duydum, zira sadece koşarak insanlardan yardım toplamak ve bu yardım parasını dünyanın güzelleşmesi adına kullanmanın bana büyük bir manevi tatmin vereceğini biliyordum. Her ne kadar şu anda içinde bulunduğum AKUT kurumunda belli görevler üstlensemde daha fazlasını yapmak istiyorum, bu sebeple de ,su altında, enkazda , dağda veya yanan bir ormanda mahsur kalan insanlar veya hayvanların, yada bunun gibi çok çeşitli afetlerde , zor durumda olan canlılara en iyi şekilde yardım götüren AKUT kurumuna destek olabilmek için koşuyorum. Sizde kampanyama destek olarak AKUT kurumunun faaliyetlerine katkıda bulunabilirsiniz.

AKUT

AKUT tamamen gönüllü olarak 1996 yılından beri 3593 arama kurtarma operasyonu gerçekleştirmiş, 2020 yılında 3012 hayatı kurtarmış ve kurtarmaya devam ediyor. Her Adım Bir Hayat Projesi ile daha çok hayata dokunmayı hedefliyoruz.

Bir operasyon bedeli 4000 TL dir.

Eğer Yiğit Polat isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)