Kampanyamın Etkisi
1 öğrenci

  • Yardım Projem: İstanbul M-2020-TEV-Uzaktan Eğitimde Eşit Fırsat Hareketi
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 9
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 850 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: BAL Mezunlar Derneği - BALMED
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC67556
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC67556

850 /2.500 TL

Kampanya Hedefim

626.150 /650.000 TL

Türk Eğitim Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Pandemi döneminde uzaktan eğitimin önem kazandığı bu günlerde, 4500 üniversite bursiyerinden 1000’e yakın öğrencinin evinde hiç bilgisayar olmadığı tespit edilmiş. Bu farkındalıkla Türk Eğitim Vakfı (TEV) teknolojiye erişimi kısıtlı öğrenciler için Uzaktan Eğitimde Eşit Fırsat Hareketi’ni başlattı. Bu yıl sanal platform üzerinden gerçekleşecek İstanbul Maratonu’na ben de katılıyorum. İlk etapta acil ihtiyacı bulunan, evinde üç ve üçten fazla öğretim çağında çocuk bulunup hiç bilgisayarı olmayan ve yüzde 87,4’ü kırsalda yaşayan 254 TEV bursiyerine teknoloji desteğinde bulunmak için sizin de desteğinizi bekliyorum. Benimle olduğunuz için teşekkür ederim.

Türk Eğitim Vakfı

Hanesinde 3 ve 3’den fazla öğretim çağında çocuk bulunup hiç bilgisayarı olmayan 250 öğrenciye teknoloji desteğinde bulunmak için koşacağız.

Bir öğrencinin teknoloji desteği 4000TL'dir

Eğer Ayşegül Baysak isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)