Kampanyamın Etkisi
4 Genç

  • Yardım Projem: İstanbul-2015-TOG-Gençler Dünyayı Değiştiriyor
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 6
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 425 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: TOG
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC6721
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC6721

425 /800 TL

Kampanya Hedefim

188.201 /188.051 TL

Toplum Gönüllüleri Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

TOG, Türkiye'nin büyük bir ihtiyacını karşılıyor. Hep 'yetişkinlerin' dünyasına adapte olması beklenen, kendilerini gerçekleştirecekleri özgürlük alanları kısıtlanan, topluma verecekleri katma değer ihmal edilen ve sosyal adalet eksikliğinden fazlaca etkilenen gençler için çalışan bu ölçekte ve etkinlikte başka bir STK yok. Toplumsal barışı inşa etmek kolay değil. Çok yolumuz, yapacak çok işimiz var. Toplandığım bağış TOG 77 ildeki gençlik projelerine gidecek.

Toplum Gönüllüleri Vakfı

Alınan eğitimler ışığında; her yıl toplumsal değişim ve barış adına 1000’in üzerinde proje hayata geçirilmektedir. Bu eğitimlerle; gençlerin toplumsal sorunların çözümüne yönelik projelerde yer almaları ve özel sektör, sivil toplum kuruluşu, yerel yönetim işbirliği modeli ile birlikte kapasitelerinin arttırılması da hedeflenmektedir.

Bağışlanan her 120 TL, 1 gencin ihtiyaç duyacağı tüm eğitimlerin bedeli olarak projeye aktarılacaktır.

Eğer Emrah Gürsel isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)