Kampanyamın Etkisi
1 Çocuk

  • Yardım Projem: İstanbul M-2020-KAÇUV-Umudum Eğitim
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 38
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.120 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: FibaRunners , FİBA
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC67050
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC67050

1.120 /2.000 TL

Kampanya Hedefim

821.204 /815.000 TL

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Hayatımız hep koşuşturmayla geçiyor,adımlarımızı hep biryerlere yetişmek için hızlandırıyoruz.En azından sadece koşarak benim kadar şanslı olmayanlara fayda sağlayabilirim. Bu güzel ülkede ne kadar olumsuzluklar yaşadık.Özellikle son dönemlerde yaşadığımız sıkıntılar satırlara sığmaz.Hepimiz tüm bunların etkisinin eğitimsizliktende kaynaklandığının farkındayız.Bende yeni nesilleri eğiterek gelecekde çok daha huzurlu bir yaşam süreceğimize eminim.İşte bu medenle hiç düşünmeden ülkemizde en önemli sorun olan eğitim için KAÇUV ( Kanserli Çocuklar Umut Vakfı) için koşmaya karar verdim..
Yardıma ihtiyacı olan herkesin kalbine dokunup ulaşmak için yardım projesinde yer alıyorum

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

Proje ile çocukların eğitim umuduna tutunmasını, motivasyonlarını güçlendirmeyi ve tedavi sürecinin getirdiği maddi dezavantajların eğitim hayatlarını etkilememesini hedefliyoruz. Maratonda tedavisi devam eden veya tamamlanmış farklı yaş gruplarındaki çocuklara 1 yıllık eğitim bursu için koşuyoruz.

1 Çocuğun 1 yıllık eğitim bursu 2500 TL

Eğer Dilek Dişli isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)