• Yardım Projem: İstanbul M-2020-Lokman Hekim Sağlık Vakfı-Yetiş Doktor
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 3
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 60 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Allianz Türkiye
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC66633
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC66633

60 /1.000 TL

Kampanya Hedefim

285.367 /400.000 TL

Lokman Hekim Sağlık Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Özellikle bu zorlu geçen senede, aylardır yılmadan sağlığımız için çabalayan ve sağlığın kıymetini yeterince anlamamıza vesile olan hekimlerimize küçükte olsa bir teşekkür etmek için bu sene Lokman Hekim Sağlık Vakfı için iyilik peşinde koşuyorum!

Siz de benim adımlarımla desteklemeye gönüllü olduğum bu süreçte, bizim ve sevdiklerimizin sağlığını düşünen hekimlerimizin eğitimine bağışlarınızla destek olmaya ne dersiniz?

Bir doktor kolay yetişmiyor. Maddi zorluklarla eğitimine devam eden genç tıp öğrencileri için ise hayat çok daha zor. Lokman Hekim Sağlık Vakfı son 3 yılda burslarıyla, 150 tıp öğrencisinin yetişmesine katkı sağlamıştır. Atacağım adımlar ve desteklerle biz de Tıp Fakültesi Öğrencilerine destek olabiliriz.
1 Tıp Fakültesi öğrencinin 1 yıllık burs miktarı 4050 TL'dir.

Kampanya için hazırladığım sayfamda şu anda kaç kişinin beni desteklediğini, hedefime ne kadar yaklaştığımı görebilir ve isterseniz siz de bağış yapabilirsiniz.

Lokman Hekim Sağlık Vakfı

Lokman Hekim Sağlık Vakfı olarak 'Geleceğin Hekimleri'ni yetiştirmeyi hedefliyor, tıp fakültesi öğrencilerinin eğitimine katkıda bulunmaya yönelik projeler gerçekleştiriyoruz. Başarılı aynı zamanda ihtiyaç sahibi öğrencilerin eğitim burslarına destekte bulunuyoruz.

1 Tıp Fakültesi öğrencinin 1 yıllık burs miktarı 4050 TL'dir

Eğer Burcu Kurt isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)