Kampanyamın Etkisi
1 Eğitilen Baba

  • Yardım Projem: İstanbul-2015-AÇEV-Başka Bir Masal Anlat Baba
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 12
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 260 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Oyak Renault koşuyOR
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC6631
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC6631

260 /1.000 TL

Kampanya Hedefim

229.110 /229.110 TL

AÇEV Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Adım Adım'ı tanıyana kadar koşmak bugüne kadar sadece kendime yarar sağlayan bir etkinlikti. Koşularımın yada adımlarımın iyiliklere yelken açabileceğinden ve sevgi rüzgarlarıyla dolabileceğinden habersizdim. Bugün bu organizasyon çerçevesinde AÇEV adına koşma kararı aldım. AÇEV bu seneki kampanyasıyla çocuk-baba ilişkisini dengelemeyi ve iyileştirmeyi hedef almış bir Sivil Toplum Kuruluşu. Ataerkil olan toplumumuzda yanlış kanılara sahip olarak büyüyor, büyütülüyoruz. AÇEV bu kanıları/ön yargıları yıkmaya çalışıyor. Bu sene ki koşularımda onlar için koşacağım ve onlar adına bağış toplayacağım. Bağışlarınız AÇEV'in babalar için hazırladığı eğitimlerin masraflarına katkıda bulunacaktır. Sizde bağış yapın ve bir babanın eğitimi için katkıda bulunun.

AÇEV

Bu kampanya ile amaçlanan, Türkiye’deki geleneksel babalık rollerinin sorgulanması ve çocuklarını destekleyen, onlara daha fazla gelişim fırsatı tanıyan baba sayısının artırılabilmesi için AÇEV’in 1999 yılından bu yana uyguladığı Baba Destek Programı’nın yaygınlaştırılmasıdır.

Bir babanın 12 hafta boyunca devam eden programa katılım maliyeti 180 TL’dir.

Eğer İsmail Hakkı Özkan isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)