• Yardım Projem: İstanbul-2015-TOG-Gençler Dünyayı Değiştiriyor
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 3
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 685 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC6618
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC6618

685 /5.000 TL

Kampanya Hedefim

188.201 /188.051 TL

Toplum Gönüllüleri Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Gençleri destekliyorum çünkü biliyorum ki onlar ellerinde imkan olsa dünyayı değiştirebilecek zihne, enerjiye, birlikteliğe sahipler.

Çevrelerine bakıyor ve sorun olarak gördükleri her şeyi güzelleştirmeye, daha yaşanır, daha paylaşılır bir hale getirmeye çalışıyorlar.

Sizlerin katkısıyla projeye aktarılacak her 120 TL ile bir genç ihtiyaç duyduğu tüm eğitimleri alacak ve toplumsal meselelerin çözümüne yönelik adıma atmaya başlayacak. Kadınlara, çocuklara, engellilere, doğaya dokunacak ve fark yaratacak. Bunları yapacaklar eminim, gençlere güveniyorum...

Gençlerle birlikte çektiğimiz kampanya tanıtım filmi şurada: bit.ly/1NYjnSk

Toplum Gönüllüleri Vakfı

Alınan eğitimler ışığında; her yıl toplumsal değişim ve barış adına 1000’in üzerinde proje hayata geçirilmektedir. Bu eğitimlerle; gençlerin toplumsal sorunların çözümüne yönelik projelerde yer almaları ve özel sektör, sivil toplum kuruluşu, yerel yönetim işbirliği modeli ile birlikte kapasitelerinin arttırılması da hedeflenmektedir.

Bağışlanan her 120 TL, 1 gencin ihtiyaç duyacağı tüm eğitimlerin bedeli olarak projeye aktarılacaktır.

Eğer Kıvanç Ergun isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)