Kampanyamın Etkisi
1 Desteklenen Çocuk

  • Yardım Projem: İstanbul-2015-Koruncuk-Koruncuk Kahramanları
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 6
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 370 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Unilever , UNILEVER
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC6615
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC6615

370 /1.500 TL

Kampanya Hedefim

699.718 /699.668 TL

Koruncuk Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Dear friends,
Some of you already know that I started running many years ago (since 2011). I am used to be a single runner doing it for the sake of keeping balance in life and improving my health.
This year I decided to become a part of running team which supports children and people in the streets in Turkey. Not everyone is lucky as we are to be grown in families and get love & care. And not everyone has an opportunity to get an education and jobs in order to take a place in life.
15th November I will run 15 km in 36th Vodafone Istanbul Marathon with the aim to help children in need. I will collect donations for “Turkey Foundation of Children in Need of Protection” .
With each 900 € donation, we can support one child’s yearly upkeep and nutrition cost and help them to become successful and happy members of the society.
I encourage you to support me and donate to the below funds!
Even a small contribution can make huge difference!

Turkish cards:
https://bagis.adimadim.org/?ccid=CC6615

Banks from abroad:
http://www.koruncuk.org/elverinhayatatutunsun/paypalilebagis
Please write the code CC6615 while making donations.

THANK YOU!!

Koruncuk

Resmi rakamlara göre Türkiye’de en az 30.981 çocuk ve genç sokakta yaşıyor. Bunun dışında 14.398 çocuk ve genç devlet bakımında. Halbuki her çocuk anne sevgisiyle büyümeli, aynı Bolluca Çocukköyü'ndeki Koruncukların büyüdüğü gibi. Çocukköyü'müzde korunmaya muhtaç çocukları, anne sevgisiyle büyütüyoruz. Onları mutlu, tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyoruz.

Bir Koruncuk’un bir yıllık bakımına destek olacak 2.800TL hedefimiz , Koruncuk'un bakıcı anne, psikolojik terapi, gıda ve okul giderlerine katkı sağlar.
(Bilgi notu: Bolluca Çocukköyü’nde büyüyen bir Koruncuk'un yıllık tam bakım gideri Koruncuk Vakfına yaklaşık 20,000TL’dir. Koruncuk Kahramanları projesi toplanan bağışlarla bu gidere destek olur.)

 

Eğer Anna Panina isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)