• Yardım Projem: İstanbul-2015-TOFD-Yol Arkadaşım Olur musun?
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 12
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 455 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: DEFACTO
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC6609
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC6609

455 /1.000 TL

Kampanya Hedefim

618.772 /618.772 TL

TOFD Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhaba

Bilenler bilir, çocukluğumdan beri atletizm yapıyorum ve okul yıllarından sonra da kurumsal hayatta spordan hiç kopmadım. Özellikle takım halinde yapılan sporların sporcunun hem kendisini hem de takım arkadaşlarını olumlu etkilediğini düşünüyorum.
Ne kadar şanslıyım ki bu yıl katıldığım 10 km koşusunda başkalarının hayatlarına da dokunabilmek için Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği için bağış toplama amaçlı koşuyoruz.
Ben sizin için koşarım, yeter ki siz de benim attığım adımlar için küçük küçük desteklerde bulunun
Sadece benim için değil, hepimizden bir saniye uzakta olan omurilik felcini yaşayanların hayatlarını kolaylaştırmak ve yanlarında olduğumuzu hissettirmek için ...

TOFD

Bu proje, ortopedik engelli bireylerin özgürce hareket edebilmeleri amacıyla oluşturulmuştur. Manuel tekerlekli sandalye kullanamayan ve ağır engel grubu içinde yer alan ortopedik engelli bireylerin, başkalarına bağımlı olmadan çalışabilmesi, okula gidebilmesi, alışverişe çıkabilmesi; kısacası hayatını nispeten kendisinin yürütebilmesinin ön koşulu Akülü Tekerlekli Sandalye’ye sahip olmasıdır.

Bir adet Akülü Tekerlekli Sandalye’nin bedeli 3.250 TL’dir.

Eğer ESER ERKAN isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)