• Yardım Projem: İstanbul M-2020-Koruncuk Vakfı-Adımların İyilik İnşa Etsin!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 52
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 6.000 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Nutricia Türkiye
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC65962
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC65962

6.000 /6.000 TL

Kampanya Hedefim

196.202 /600.000 TL

Koruncuk Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Beni şu an sizlerle buluşturan “Adımların İyilik İnşa Etsin!” projesinden bahsetmek istiyorum. Bu proje ile Koruncuk Vakfı’nın amacı; Koruncukköy Bolluca’da inşatına başlanacak Orta okul Kız Öğrenci Yurdu binası kütüphanesinin yapımını karşılamak. Yani sizlerin destekleriyle birlikte bir kütüphane inşa edecek ve toplam 60 kız çocuğumuzun bu kütüphaneden faydalanmasına destek olacağız...
En doğal haklarımızdan biri olan eğitim hakkı risk altında olan ve hatta sırf okuyamadığı için erken yaşta evlenmek veya çalışmak zorunda kalan çocuklar var. Biz onları görmezden gelirsek gelecekleri yok olup gidecek... Dolayısıyla kolları sıvayıp hak ettikleri çağdaş eğitimi almalarına destek olmalıyız.
Ben de İstanbul Maratonu yarışı ile Koruncuklara destek olmak istiyorum. Siz de bağışlarınızla bana destek olursanız, 60 kız çocuğunun hayatını birlikte değiştirebiliriz.
Maksimum katkı için desteklerinizi bekliyorum. Teşekkür ederim.

Koruncuk Vakfı

Koruncukköy Bolluca’da yapım aşamasında olan, eğitim hakkı risk altındaki 60 kız çocuğunun faydalanabileceği Özel Koruncukköy Ortaokul Kız Yurdu kütüphanesinin inşası için koşuyoruz.

İnşaası hedeflenen kütüphaneden 1 çocuğun faydalanabilmesi için gereken maliyet 10.000 TL’dir.

Eğer ANIL AKŞİT isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)