• Yardım Projem: İstanbul-2015-AÇEV-Başka Bir Masal Anlat Baba
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 20
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.690 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: İSTEK Semiha Şakir Okulları
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC6578
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC6578

2.690 /5.000 TL

Kampanya Hedefim

229.110 /229.110 TL

Anne Çocuk Eğitim Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Şimdi harekete geçme zamanı, şahitlik ve seyirci olmak yeter! Kendi adıma, katkıda bulunmanın daha anlamlı bir dönemi yok diye düşünüyorum. Bunu da, beni kalpten yakalayan çocukların gelişimi, aile içi eşitlik ve demokrasi, sağlıklı ilişkiler gibi konulara dokunan bir proje için koşarak yapacağım. Bu pazar İstanbul maratonunda 10k koşacağım: AÇEV Başka Bir Masal Anlat Projesi için.

Anne Çocuk Eğitim Vakfı’nın bu projesi özet olarak çocukların hayatında en çok eksiklik duyulan yönlerden birini artırmayı hedefliyor: Babaları ile birlikte geçirdikleri vakti.

Anne Çocuk Eğitim Vakfı

Bu kampanya ile amaçlanan, Türkiye’deki geleneksel babalık rollerinin sorgulanması ve çocuklarını destekleyen, onlara daha fazla gelişim fırsatı tanıyan baba sayısının artırılabilmesi için AÇEV’in 1999 yılından bu yana uyguladığı Baba Destek Programı’nın yaygınlaştırılmasıdır.

Bir babanın 12 hafta boyunca devam eden programa katılım maliyeti 180 TL’dir.

Eğer Tunç Yerli isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)