• Yardım Projem: İstanbul-2015-TOFD-Yol Arkadaşım Olur musun?
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 7
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 269 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC6573
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC6573

269 /2.000 TL

Kampanya Hedefim

618.772 /618.772 TL

TOFD Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Koşuyorum çünkü birçok yürüme engelli arkadaşımızın bu bağışlarla alınacak olan tekerlekli sandalyeleri sabırsızlıkla beklediklerini biliyorum.Koşuyorum çünkü,adımlarımızın birçok kişiye umut olabilmesini,hayata katabilmesini ve onların adımları olabilmesini istiyorum.Ben yürüyebiliyor olmanın şükründeyken onlar içinde elimden geldiğince var gücümle koşuyorum.Ben adımlarımı bu yılda TOFD için atıyorum.Sizde yapacağınız bağışlarla bize yol arkadaşı olmaya ne dersiniz?

TOFD

Bu proje, ortopedik engelli bireylerin özgürce hareket edebilmeleri amacıyla oluşturulmuştur. Manuel tekerlekli sandalye kullanamayan ve ağır engel grubu içinde yer alan ortopedik engelli bireylerin, başkalarına bağımlı olmadan çalışabilmesi, okula gidebilmesi, alışverişe çıkabilmesi; kısacası hayatını nispeten kendisinin yürütebilmesinin ön koşulu Akülü Tekerlekli Sandalye’ye sahip olmasıdır.

Bir adet Akülü Tekerlekli Sandalye’nin bedeli 3.250 TL’dir.

Eğer Birsen Kahrıman isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)