• Yardım Projem: İstanbul M-2020-Gülmek İyileştirir Derneği-Ya Karantina 3 Yıl Olsa?
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 251
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 26.260 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC65671
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC65671

26.260 /28.000 TL

Kampanya Hedefim

308.072 /330.000 TL

Gülmek İyileştirir Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Pandemi ile birlikte her birimiz tedbirli ve izole yaşıyoruz. Bir çoğumuz ise maske ile yeni tanıştı. Ne kadar sıkıldık ve bunaldık değil mi? Nefes alamıyoruz dedik, birbirimize sarılmayı özledik dedik, tatile ihtiyacımız var dedik vb…
Kanser tedavisi gören çocuklarımız ve aileleri bu yaşam tarzını ortalama 2-3 yıl yaşamakta. Ve evet sosyal bir varlık olan biz insanlar için zor bir yaşam şekli. Yanında bir de malum hastalıkla savaş.
Bal surat Hira için, öncelikle oyun yeri olan Gülmek İyileştirir şimdi okul oldu. O bu şekilde ifade ediyor. Oraya giderken okula gidiyorum, Deniz öğretmenime gidiyorum diyor.

Tüm bu süreç içerisinde Kanser tedavisi gören çocuklarımızın hayatını kolaylaştırmak, ev-hastane dışında bir yaşam alanı sunmak ve minik kahramanlara oyun yeri hatta eğitim ortamı sağlamaya minik bir katkıda bulunmak isterseniz bağışta bulunabilirsiniz. 

Bir çocuğu Hijyenik Oyun Merkezi’nde gülümsetmenin maliyeti; 1 günlük: 50TL. yıllık: 6000TL dir. 7-8 Kasım Sanal Maratonda onlar için yer alıyoruz.

Minik kahramanların bol bol oyun oynayabilmeleri ve yüzlerindeki gülümsemenin yok olmaması için sende minik bir katkıda bulunmak istersen linke tıkla. 

Gülmek İyileştirir Derneği

Kanser tedavisi gören çocukların karantina dönemleri ortalama 3 yıl sürüyor. Gülmek İyileştirir Derneği olarak bu zorlu süreçte eve hapsolmasınlar, kendilerine özel dizayn edilmiş Hijyenik Oyun Merkezlerinde, hijyen kaygısı olmadan, akranları ile sosyalleşerek oyun oynayabilsinler diye çalışıyoruz.

Bir çocuğu Oyun Merkezlerinde 1 gün gülümsetmenin maliyeti 50 TL, 1 yıllık maliyeti 6.000 TL.

Eğer Nazan Demirci isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)