• Yardım Projem: İstanbul M-2020-Gülmek İyileştirir Derneği-Ya Karantina 3 Yıl Olsa?
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 57
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 10.600 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC64792
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC64792

10.600 /10.000 TL

Kampanya Hedefim

308.072 /330.000 TL

Gülmek İyileştirir Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhaba degerli arkadaslarim, gecen sene oglumun arkadaslari icin bu maratona katilmistim ancak bu sene tekrarlayan hastaligimizdan dolayi arkadaslari icin ayni zamanda oglum icin ,oglumun oynayabilecegi ,hijyenik ,gulebilecegi bir ortamin devami olmasi icin kosuyorum. Bu dernek bize eskiden cok sey katti gulerek nasilda hizla iyilesildigini gorduk,karantina doneminde hepiniz evde kaldiginiz donemde bunun nasil zor oldugunu anlamissinizdir,bizim cocuklarimiz 2-3 sene karantinada kaliyorlar ve gidebilecegimiz tek yer Gulmek iyilestirir dernegi,burada biz ebeveynler psikolojik hizmet alirken cocuklarimiz temiz surekli dezenfekte edilen bir yerde gonul rahatligiyla ogretmeniyle vakit gecirebiliyor. Bu guzel yerin devami icin sizlere ihtiyacimiz var. Daha sonra paylasacagim iyilik listemde sizlerin adini gormekten buyuk mutluluk duyacagim.

Gülmek İyileştirir Derneği

Kanser tedavisi gören çocukların karantina dönemleri ortalama 3 yıl sürüyor. Gülmek İyileştirir Derneği olarak bu zorlu süreçte eve hapsolmasınlar, kendilerine özel dizayn edilmiş Hijyenik Oyun Merkezlerinde, hijyen kaygısı olmadan, akranları ile sosyalleşerek oyun oynayabilsinler diye çalışıyoruz.

Bir çocuğu Oyun Merkezlerinde 1 gün gülümsetmenin maliyeti 50 TL, 1 yıllık maliyeti 6.000 TL.

Eğer Bahar Dursun isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)