Kampanyamın Etkisi
1 Öğrenci

  • Yardım Projem: İstanbul M-2020-Lokman Hekim Sağlık Vakfı-Yetiş Doktor
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 5
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.100 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: İYİLİK YAP SAĞLIK BUL e-kamp koşu grubu
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC64779
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC64779

1.100 /2.500 TL

Kampanya Hedefim

285.367 /400.000 TL

Lokman Hekim Sağlık Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Hepimiz sağlığımızın, sevdiklerimizin sağlığının sınandığı büyük bir dönemden geçtik, geçmekteyiz. Bu süreçte sağlığın önemini daha iyi kavradığımız gibi iyi yetişmiş Hekimlerin ne kadar önemli olduğunu da bir kez daha anladık.
İşte ben de Lokman Hekim Sağlık Vakfının imkânsızlıkları yüzünden eğitim alamayan geleceğin doktorları olabilecek parlak Tıp öğrencilerini yetiştirmek üzere oluşturduğu Yetiş Doktor projesini destekliyorum. Bununla ilgili "İyilik Yap Sağlık Bul" Online Kampında gönüllü eğitmenlik yapmak dışında hep birlikte çorbada bizim de tuzumuz olsun diyerek bu bağış organizasyonuna desteklerinizi bekliyorum.

Lokman Hekim Sağlık Vakfı

Lokman Hekim Sağlık Vakfı olarak 'Geleceğin Hekimleri'ni yetiştirmeyi hedefliyor, tıp fakültesi öğrencilerinin eğitimine katkıda bulunmaya yönelik projeler gerçekleştiriyoruz. Başarılı aynı zamanda ihtiyaç sahibi öğrencilerin eğitim burslarına destekte bulunuyoruz.

1 Tıp Fakültesi öğrencinin 1 yıllık burs miktarı 4050 TL'dir

Eğer Nida Şahin isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)