• Yardım Projem: İstanbul-2015-Koruncuk-Koruncuk Kahramanları
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 44
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 8.565 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: YUM! Türkiye
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC6473
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC6473

8.565 /8.400 TL

Kampanya Hedefim

699.718 /699.668 TL

Koruncuk Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhaba,
Ben yaklaşık 3 yıldır koşuyorum ama ilk kez sadece kendim için sağlık için koşmayacağım. Bu sene Koruncuk Vakfı için İstanbul Maratonunda 42 Km koşuyorum. Koşuyorum çünkü farkındalık yaratmayı, daha çok insanın Koruncuk vakfını tanımasını istiyorum. Koşuyorum çünkü sizlerden gelen bağışlar ile Koruncuk Vakfı Bolluca köyündeki bir çocuğun bakıcı anne, psikolojik terapi, gıda ve okul giderlerine destek olmak için kaynak yaratmak istiyorum.
Adımlarıma gerçek bir anlam kattığım bu koşuda beni desteklersen çok mutlu olurum.
Aşağıdaki kampanya sayfama girerek hem kampanyadaki son durumu görebilir hem de çok kolay ve güvenilir bir şekilde bağış yapabilirsin.
Sevgiler,
Sencer.

Koruncuk

Resmi rakamlara göre Türkiye’de en az 30.981 çocuk ve genç sokakta yaşıyor. Bunun dışında 14.398 çocuk ve genç devlet bakımında. Halbuki her çocuk anne sevgisiyle büyümeli, aynı Bolluca Çocukköyü'ndeki Koruncukların büyüdüğü gibi. Çocukköyü'müzde korunmaya muhtaç çocukları, anne sevgisiyle büyütüyoruz. Onları mutlu, tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyoruz.

Bir Koruncuk’un bir yıllık bakımına destek olacak 2.800TL hedefimiz , Koruncuk'un bakıcı anne, psikolojik terapi, gıda ve okul giderlerine katkı sağlar.
(Bilgi notu: Bolluca Çocukköyü’nde büyüyen bir Koruncuk'un yıllık tam bakım gideri Koruncuk Vakfına yaklaşık 20,000TL’dir. Koruncuk Kahramanları projesi toplanan bağışlarla bu gidere destek olur.)

 

Eğer Sencer Salbaş isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)