Kampanyamın Etkisi
1 Canlı Hayatı

  • Yardım Projem: İstanbul M-2020-AKUT-Her Adım Bir Hayat
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 21
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.000 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: AKUT KOŞU GRUBU (kaptan)
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC63951
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC63951

2.000 /2.000 TL

Kampanya Hedefim

375.041 /375.000 TL

AKUT Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhaba,
Bir süredir yaptığım sporda hedefleri arttırıp bu sene İkinci Maratonumu koşacağım. Ancak bu kez AKUT için iyilik peşinde koşuyorum!
Çünkü özellikle afet ve afete hazırlık, kurtarma vs. konularında yaşanan olumsuzluklardan şikayetçi olmak yerine; elimden geldiğince sorunu çözmeye çalışanları desteklemeyi, adımlarımla tanıdıklarımı harekete geçirmeyi tercih ediyorum. Biliyorum ki bir konudaki farkındalık arttıkça, çözüm de o kadar kolaylaşacak. En son izmirde olan deprem de bu konunun önemini tekrar gösterdi.
İşte bu nedenle, 8 Kasım 2020 günü İstanbul M-2020-AKUT-Her Adım Bir Hayat projesi için İyilik Peşinde Koşarak, adımlarıma anlam katacağım. Koşumu desteklersen beni çok mutlu edersin.
Devlet desteği almadan tüm ülkede her yana koşturan, beklenen büyük Marmara depremi ve diğer depremlerde çok önemli rol üstelenecek, belki seni belki sevdiklerini kurtaracak Akut gönüllüleri için -doğrudan AKUT hesabına kesintisiz geçecek- bağışlar topluyoruz. Bu devlet dışı kamu hizmeti gören bağımsız organizasyonlar için bağış toplanabilecek yasal bir yöntemdir. Maalesef doğrudan bağış dışında pek başka destek yolu da yok.
Ve bağış yapmak çok kolay.
Kampanya için hazırlanan sayfamda şu anda kaç kişinin beni desteklediğini, hedefime ne kadar yaklaştığımı görebilir ve istersen sen de bağış yapabilirsin.
http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC63951
Sevgi ve saygılarımla,
emre

AKUT

AKUT tamamen gönüllü olarak 1996 yılından beri 3593 arama kurtarma operasyonu gerçekleştirmiş, 2020 yılında 3012 hayatı kurtarmış ve kurtarmaya devam ediyor. Her Adım Bir Hayat Projesi ile daha çok hayata dokunmayı hedefliyoruz.

Bir operasyon bedeli 4000 TL dir.

Eğer emre Kapukaya isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)