• Yardım Projem: İstanbul M-2020-Darüşşafaka-Söz Konusu Eğitimse Yardıma Koşarız
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 290
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 10.520 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC63834
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC63834

10.520 /10.000 TL

Kampanya Hedefim

649.710 /2.000.000 TL

Darüşşafaka Cemiyeti Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Koşuyorum çünkü koşmak benim için sadece bir sportif aktivite ya da kilo vermek için bir araç, yarışlarda elde ettiğim dereceler değil. Koşu, her yönüyle hem kendi hayatımı hem de uğruna koştuğum insanların hayatını daha kaliteli hale getiren bi yaşam biçimi.
Nasıl mı? Ben bi adım atıyorum, attığım o küçücük adım şiddet mağduru kadınlara sığınma evi oluyor, maddi imkansızlıklar içinde büyüyen çocuklara adalet oluyor, ne biliyim işte su oluyor, doğa oluyor, tekerlekli sandalye oluyor. Kısacası umut oluyor.. Ben, 42. İstanbul Maratonu'nda 10 kilometre boyunca, daha kaliteli hayatlara sahip olmalarını istediğim Darüşşafakalı kardeşlerim için koşuyorum. Sizden de bu güzel yolda bana ve Darüşşafakalı kardeşlerimize destek olmanızı bekliyorum.

Her çocuk bir umut ve her umut bir dünya demek. Var mısın dünyalar inşa etmeye? 🌍

Sevgiler,
Büş

Darüşşafaka Cemiyeti

Darüşşafaka Cemiyeti, annesi ve/veya babası hayatta olmayan, maddi olanakları yetersiz, yetenekli çocuklarımıza tam burslu ve nitelikli eğitim veriyor. Bu yıl 1.000'e yakın öğrencimizin 1 yıllık uzaktan eğitim kiti giderine destek olmak için koşuyoruz.

1 öğrencinin 1 yıllık uzaktan eğitim kiti gideri (internet,dijital uygulamalar,kitap) 2000 TL'dir.

Eğer Büşra Giray isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)