Kampanyamın Etkisi
1 Çocuk

  • Yardım Projem: İstanbul M-2020-Bir Dilek Tut Derneği-Hayata Bağlayan Dilekler
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 1
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 25 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Bir Dilek Tut (kaptan)
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC63825
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC63825

25 /200 TL

Kampanya Hedefim

59.962 /304.000 TL

Bir Dilek Tut Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Bu yıl maraton farkındalık kampanyasına dahil oldum ve sizleri de bu iyiliğe ortak etmeyi arzu ediyorum.

Sanal Maratonda bu sene Bir Dilek Tut Derneği - Hayata Bağlayan Dilekler için bulunuyorum. Bir Dilek Tut Derneği, Make-A-Wish®️ Türkiye; hayati tehlike taşıyan bir hastalıkla mücadele eden 3 – 18 yaş arası çocukların kalplerinde yaşattıkları dilekleri gerçekleştirmektedir.

Çoğu zaman çocuklarımızın gördükleri tedavilerin ne kadar zor olduğunu, nelerle mücadele etmeleri gerektiğini tahmin dahi edemedik. Kaçımız ağrılarından acı içinde kıvranan bir çocuğun yüzünü gülerken gördü? Hastalıklarla mücadele eden çocuklarımızın dileklerini gerçekleştirelim, onlara umut olalım diye Bir Dilek Tut çocuğum diyor, çocukların o gülen gözlerini görmek ve hayata tutunmaları için harekete geçiyorum. Hadi sen de kampanyama katıl, çocuklarımızın dileklerini birlikte gerçekleştirelim.

Linke tıklayarak dilediğiniz gibi bağış yapabilirsiniz🌸

Bir Dilek Tut Derneği

Bir Dilek Tut - Make-A-Wish Türkiye Hayati tehlike içeren hastalıklarla mücadele eden çocukların bir dileğini yerine getirerek onları hayata tutundurmak amacıyla faaliyetlerini Türkiye çapında sürdürmekte. Çocuklara, hayatta hiçbir şeyin imkânsız olmadığını yaşatarak, Hayata Bağlamaya çalışıyoruz.

8000 TL destek ile dilek çocukların hayalleri gerçekleşir

Eğer Berfin Başak isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)