• Yardım Projem: İstanbul-2015-AÇEV-Başka Bir Masal Anlat Baba
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 12
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.271 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: AÇEV
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC6380
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC6380

1.271 /2.000 TL

Kampanya Hedefim

229.110 /229.110 TL

AÇEV Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Zorunluluklarımız, koşuşturmalarımız ve hayallerimiz...Çoğu zaman herşey hayallerimizin önüne geçiyor ve kafamızı kaldırıp bir bakıyoruz ki hiç hayalini kurmadığımız bir toplumun, insanların, yaşantının içindeyiz. Ama bu kez baş kaldırıyorum ve hayallerimin peşinden KOŞMAYI seçiyorum! Ve sadece kendim için değil, içinde yaşadığımız bu ülke için, geleceğimiz için 15 Kasım Avrasya Maratonunda AÇEV'in Baba Destek Programını desteklemek ve UMUTLU yarınlar kurmak için koşuyorum.Hayat koşturması hiç bitmicek biliyorum. Bu yüzden ne için koşacağımı kendim seçiyorum...GELECEĞİMİZ ve HAYALLERİMİZ için ben koşarken sen de bağışlarınla destek olabilir #babadestek programıyla yeni masallar yaratabilirsin #başkabirmasal #AÇEV

AÇEV

Bu kampanya ile amaçlanan, Türkiye’deki geleneksel babalık rollerinin sorgulanması ve çocuklarını destekleyen, onlara daha fazla gelişim fırsatı tanıyan baba sayısının artırılabilmesi için AÇEV’in 1999 yılından bu yana uyguladığı Baba Destek Programı’nın yaygınlaştırılmasıdır.

Bir babanın 12 hafta boyunca devam eden programa katılım maliyeti 180 TL’dir.

Eğer Elif Yağız isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)