• Yardım Projem: İstanbul-2015-Koruncuk-Koruncuk Kahramanları
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 15
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.080 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: koştuRUN , Eczacıbaşı
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC6369
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC6369

1.080 /2.000 TL

Kampanya Hedefim

699.718 /699.668 TL

Koruncuk Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Koşmak benim terapim ama adımlarımı en çok anlamlandıran şey ise iyilik peşinde koşmak.
Artık sadece şikayet etmiyorum, birşeyleri değiştirmeye anlamaya ve anlatmaya çalışıyorum çünkü yarınları var etmek bugünden başlar.
Biliyorum ki 'Dünyayı iyilik kurtaracak.'

Koruncuk

Resmi rakamlara göre Türkiye’de en az 30.981 çocuk ve genç sokakta yaşıyor. Bunun dışında 14.398 çocuk ve genç devlet bakımında. Halbuki her çocuk anne sevgisiyle büyümeli, aynı Bolluca Çocukköyü'ndeki Koruncukların büyüdüğü gibi. Çocukköyü'müzde korunmaya muhtaç çocukları, anne sevgisiyle büyütüyoruz. Onları mutlu, tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyoruz.

Bir Koruncuk’un bir yıllık bakımına destek olacak 2.800TL hedefimiz , Koruncuk'un bakıcı anne, psikolojik terapi, gıda ve okul giderlerine katkı sağlar.
(Bilgi notu: Bolluca Çocukköyü’nde büyüyen bir Koruncuk'un yıllık tam bakım gideri Koruncuk Vakfına yaklaşık 20,000TL’dir. Koruncuk Kahramanları projesi toplanan bağışlarla bu gidere destek olur.)

 

Eğer Pınar Erdem isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)